Prekių pirkimo taisyklės

Terminai

Pristatymas

UAB Venipak (apmokant bankiniu pavedimu)

Išsiunčiame per 1 - 2 d.d. po apmokėjimo gavimo. Retais atvejais būna, kad batukų sandėlyje jau nebeturime, tokiu atveju susisieksime su Jumis ir aptarsime tolimesnius veiksmus. Galimi du variantai: 100 proc. pinigų grąžinimas arba kitos avalynės pasirinkimas.

UAB Venipak (apmokant grynais pristatymo metu)

Ši paslauga suteikiama už papildomą 0,8 cnt. mokestį. Dažniausiai tokiu atveju išsiunčiame tą pačią dieną, jei užsakymas gautas iki 13 val. Kitu atveju siunčiame prekes sekančią dieną. Retais atvejais būna, kad batukų sandėlyje jau nebeturime, tokiu atveju susisieksime su Jumis ir aptarsime tolimesnius veiksmus.

Grąžinimas

Jei norite grąžinti prekę, kurią įsigijote, prašome per 14 dienų nuo jos gavimo dienos paskambinti mums arba savo pageidavimus rašyti el. paštu: info@bataivaikamsinternetu.lt Prekės turi būti grąžinamos originalioje nesugadintoje prekės ir siuntos pakuotėje (negalima batų dėžutės apklijuoti lipnia juostele ar dar kaip nors ją sugadinti). Prekės nepriimamos atgal, jei:

Prekės pakuotė yra sugadinta;
Buvo dėvimos/avimos;
Buvo sugadintos;
Prarado prekinę išvaizdą.

Grąžiname pinigus tik už prekes, pristatymo išlaidos lieka negrąžintinos. 

Keitimas 

Jei įsigytos prekės Jūsų mažyliui netinka ir norėtumėte juos pakeisti į kitą dydį, spalvą ar modelį, pirmiausiai susisiekite su mumis tel. +370 614 40461 arba el. paštu: info@bataivaikamsinternetu.lt . Norint pakeisti prekę, ji turi atitikti šiuos nustatytus reikalavimus:
Nebuvo dėvima/avima;
Nebuvo sugadinta;
Neprarado prekinės išvaizdos.

Negrąžinamos prekės 

Vadovaujantis 2001m. birželio 29d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo " pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes:
kūdikių drabužėliai;
patalynės reikmenys;
siūti vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai,
naktiniai marškiniai,
pižamos ir panašūs dirbiniai;
liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai;
pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai.